Regnskap og økonomisk rådgivning for din bedrift

Oppnå kontroll og trygghet i din økonomiske hverdag.

TjenesterKontakt oss

En sikker partner med høy kompetanse

Moss Økonomiservice tilbyr et bredt spekter av tjenester innenfor regnskap og økonomisk rådgivning.

Vi ønsker å være en strategisk diskusjons- og samarbeidspartner, og har omfattende kompetanse og bred erfaring. 

Kontakt oss gjerne for å motta et uforpliktende tilbud.

Hva kan vi hjelpe deg med?

Vi leverer kvalitetsmessige tjenester innen regnskap og rådgivning for små og store bedrifter.

Be om pristilbud

Rådgivning

  • Etablering av firma

  • Budsjettering

  • Styrerådgivning

  • Kalkyler

  • Likviditetsplanlegging

Regnskap

  • Fakturering

  • Bilagsregistrering

  • Remittering

  • Avstemming

  • Rapportering

  • Årsoppgjør

Lønningsadministrasjon

  • Lønnsutbetaling

  • Termintrekk

  • Lønns- og trekkoppgaver

Kredittoppfølging

  • Purring

  • Inkassovarsel

  • Oversendelse til inkasso

Vi har fokus på:

Kvalitet

Alle våre medarbeidere har solid bakgrunn og er høyt kvalifiserte innen fagfeltet. Vi er opptatt av å gjøre et grundig arbeid, slik at vi alltid kan gi leveranser av høy kvalitet. Grundig arbeid skaper trygghet og kontroll — både for deg og for oss.

Effektivitet

I regnskapsverdenen er det alltid tidsfrister å forholde seg til. Nettopp derfor er det viktig å arbeide effektivt, uten at man tar noenrisikable snarveier. Vi gjør alltid jobben til avtalt tid.

God kommunikasjon

Vi ønsker å ha en nær og god tone med alle våre kunder. Vi gir deg løpende oppfølging, leverer lett forståelige rapporter, og tilbyr mulighet for tilgang til alle regnskapsdata døgnet rundt.

Regnskap og rådgivning siden 1979

Siden 1979 har Moss Økonomiservice vært regnskaps- og rådgivningspartner for en lang rekke små og store bedrifter i Norge. 

Vi er i dag et solid team av høyt kvalifiserte og serviceinnstilte medarbeidere som hele tiden etterstreber å holde et høyt og oppdatert faglig nivå. Vår viktigste oppgave er å skape økonomisk trygghet og bedret inntjening for våre kunder.

Ansatte

Ling Mei Øvrehus

 69 27 61 03

 ling@mossokonomi.no

Maria Johansson

 69 27 61 00

 maria@mossokonomi.no

Vibecke Olsen

 69 27 61 09

 vibecke@mossokonomi.no

Hildegunn Ellegård

 69 27 61 06

 hildegunn@mossokonomi.no

Arne Øvrehus

 69 27 61 07

 arne@mossokonomi.no

Ulla Jensen

 69 27 61 08

 ulla@mossokonomi.no

Randi Hunskaar Stensby

 69 27 61 10

 randi@mossokonomi.no

Jonas Gudim Marberg

 69 27 61 11

 jonas@mossokonomi.no

Trenger din bedrift en solid regnskapspartner?

Kontakt oss i dag for en uforpliktende prat!

Moss Økonomiservice

Øisteinsgate 1,
1511 Moss

 69 27 61 00
 post@mossokonomi.no

Ma. - Fr. 08:00 - 16:00

Lø. - Sø. Stengt

Sommertid f.o.m. JUNI t.o.m. AUGUST:
Mandag - fredag 08:00 -15:00

Etablering av firma
Budsjettering
Styrerådgivning
Kalkyler
Likviditetsplanlegging
Fakturering
Bilagsregistrering
Remittering
Avstemming
Rapportering
Årsoppgjør
Lønnsutbetaling
Termintrekk
Lønns- og trekkoppgaver
Purring
Inkassovarsel
Oversendelse til inkasso